skupinska splet

TRENER: Gregor Cvijič
POMOČNIK TRENERJA: 
 Miha Podlogar
VODJA EKIPE: Janez Rigler

Sedijo prva vrsta: Andraž Pangerc, Timotej Majzelj, Anže Nered, Žan Krese, Jaka Ilc, Žiga Nered, Gal Janželj,
Stojijo srednja vrsta: Gregor Cvijič (trener), Tilen Dolinšek, Nejc Štubler, Amar Hasić, Nik Hvala Stojanovič, Domen Lipužič, Matic Pangerc, Aljaž Pavlič (trener vratarjev), Miha Podlogar (pomočnik trenerja)
Stojijo zgornja vrsta: Matej Menger, Peter Etling, Matevž Podmenik, Nejc Demšar, Žiga Zgonec, Luka Trtnik, Tilen Kosi

URNIK TRENINGOV:
-  ponedeljek  19:00 – 20:30
-  torek 19:00 – 20:30
-  sreda 19:00 – 20:30
-  četrtek 20:30 – 22:00
-  petek 20:30 – 22:00

LIGA: 1.B DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA

RAZPORED TEKEM ČLANSKE EKIPE ZA SEZONO 2019/2020

TEKME SE PRAVILOMA IGRAJO OB SOBOTAH OB 19. URI

Obrni telefon za lepši pregled obrni

KROG DATUM EKIPA EKIPA REZULTAT
01. KROG 14.09.2019

RK KRŠKO

ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

 16 : 22

02. KROG 02.10.2019 RD HERZ ŠMARTNO

ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

     33 : 33
03. KROG 28.09.2019


ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

RD RUDAR

     23 : 22
04. KROG 05.10.2019 RD LL GROSIST SLOVAN

ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

     27 : 18
05. KROG 12.10.2019

 

ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

RK DOL TKI HRASTNIK      29 : 31
06. KROG 18.10.2019 RK RADEČE PAPIR NOVA
ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK
     30 : 29
07. KROG 09.11.2019 ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK RK SVIŠ IVANČNA GORICA     35 : 36
08. KROG 16.11.2019 MRK LJUBLJANA


 ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

    38 : 29
09. KROG 22.11.2019


ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

RK ČRNOMELJ      29 : 29 
10. KROG 29.11.2019

 

ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

RK DRAVA PTUJ
 24 : 31
11. KROG 24.1.2020 RK GROSUPLJE


ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

 33 : 30
12. KROG 14.12.2019


ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK


ŠD MOKERC - IG

 23 : 28
13. KROG 20.12.2019

 RK BREŽICE

 

ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

28 : 28
14. KROG 01.02.2020

 

ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK


RK KRŠKO

 27 : 27
15. KROG 07.02.2020


ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

RD HERZ ŠMARTNO

 34 : 32
16. KROG 15.02.2020


RD RUDAR


ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

35 : 32 
17. KROG 22.02.2020


ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

RD LL GROSIST SLOVAN 18 : 27
18. KROG 29.02.2020 RK DOL TKI HRASTNIK


ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

33 : 30 
19. KROG 07.03.2020


ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

RK RADEČE PAPIR NOVA
20. KROG 14.03.2020 RK SVIŠ IVANČNA GORICA

 

ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

21. KROG 21.03.2020

 

ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

MRK LJUBLJANA
22. KROG 28.03.2020 RK ČRNOMELJ


ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

23. KROG 04.04.2020 RK DRAVA PTUJ

 

ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

24. KROG 10.04.2020


ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

RK GROSUPLJE
25. KROG 25.04.2020

ŠD MOKERC-KIG

 

ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

26. KROG 09.05.2020

 

ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

RK BREŽICE

 

TRENUTNA LESTVICA:

Obrni telefon za lepši pregled obrni

               
ŠT. EKIPA ŠT. TEKEM ZMAGE NEOD. PORAZI RAZL. ZAD. TOČKE
1 RD LL GROSIST SLOVAN 16 15 0 1 471:370 30     
2 MRK LJUBLJANA 16 10 3 3 499:429 23     
3 ŠD MOKERC - KIG 17 9 3 5 492:490 21     
4 RK SVIŠ IVANČNA GORICA 16 10 1 5 492:465 21     
5 RK DOL TKI HRASTNIK 15 9 1 5 461:447 19     
6 ROKOMETNI KLUB KRŠKO 17 7 3 7 444:426 17     
7 RK DRAVA PTUJ 17 7 2 8 445:419 16     
8 RD RUDAR 17 7 2 8 469:464 16     
9 RD HERZ ŠMARTNO 17 5 2 10 510:565 12     
10 RK BREŽICE 17 4 4 9 447:472 12     
11 RK ČRNOMELJ 15 4 2 9 388:455 10     
12 ROKOMETNI KLUB GROSUPLJE 17 4 1 12 453:515 9     
13 ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK 17 2 4 11 458:512 8