Zadnji aprilski teden v letu 2021 (v času prvomajskih počitnic) je na Rogli, tradicionalni bazi priprav slovenskih rokometnih reprezentanc, potekal zbor slovenske kadetske reprezentance, kjer so barve kluba predstavljali trije člani našega kluba ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak.

Med igralci sta bila prisotna naš vratar Mark Šalamon ter levoroki igralec Kris Šegula, med strokovnim vodstvom pa je bil naš kadetski trener Aljaž Pavlič, ki v reprezentanci opravlja vlogo pomočnika trenerja.

Ne samo da smo ponosni na oba mlada rokometaša, izmed vseh igralcev zbranih iz celotne Slovenije, je velika čast pripadla Marku Šalamonu, ki ga je selektor reprezentanca Sandi Markl izbral za kapetana te genearcije.

Čestitke vsem trem članom našega kluba, igralcema pa seveda želimo da si s trdim delom na treningih in tekmah še naprej priborita igranje pod slovensko zastavo.

Foto: Aljaž Pavlič