Kljub tekmovalnem premoru v 1.B ligi zaradi epidemije koronavirusa COVID-19 pa ne mirujejo naše klubske pisarne, saj mesto glavnega trenerja članske ekipe zapušča Gregor Cvijić.

Dosedanji trener članske ekipe Gregor Cvijić je sprejel nov izziv na svoji bogati igralski in trenerski poti – prevzel je vodenje RD Ribnice. V ŠRD Škofljica smo ponosni na dobri dve sezoni sodelovanja in se Gregi zahvaljujemo za res velik doprinos k razvoju našega kluba. Zasluženo se vrača tja kamor po svoji strokovnosti spada – na najvišji nivo tekmovanja. S svojo strokovnostjo, izkušnjami in karizmo je našim mladim igralcem prav gotovo pokazal pravo pot za uspeh v športu in življenju nasploh. Gregi želimo veliko uspehov v nadaljnji karieri in mu sporočamo, da so vrata ŠRD Škofljica zanj vedno na široko odprta.

O imenovanju novega trenerja članske ekipe vas bomo obvestili v prihodnjih dneh/tednih.