V drugem krogu nadaljevanja prvenstva 1.B lige naši člani odhajajo na gostovanje k ekipi Pomurja, ki se nahaja na zadnjem mestu na lestvici.

Prekmurci so novinci v ligi, a dosedaj še niso okusili slasti zmage v tej sezoni. Kljub temu so vsakega nasprotnika v domači dvorani precej namučili in nič drugače ne bo tokrat na tekmi 15. kroga proti naši ekipi. Žan Krese se tega zaveda in o sami napovedi tekme meni: "Pomurje je domačinska ekipa in taka gostovanja proti takim ekipam so vedno neugodna. Na gostovanje odhajamo samo z mislijo o zmagi in dveh točkah. Malce nas pestijo bolezni igralcev, ampak bomo dali drugi toliko več od sebe, da jih nadomestimo. Do novih dveh točk bomo prišli s čvrsto in borbeno obrambo ter hitro tranzicijo v napad."

Na prvem srečanju so varovanci trenerja Gregorja Cvijiča slavili z rezultatom 35:25. Tokrat bodo naši fantje morali dati od sebe še več atomov moči za dve pomembni točki za nadaljevanje prvenstva.

1.B liga, 15. krog, sobota 9. februarja 2019
19.00 RK Pomurje - ŠD Škofljica Pekarna Pečjak